Egyptská tajná služba je v pozore

Podľa hodnoverných informácií z prostredia moslimských tajných služieb sa údajne na území Egypta pohybuje tajný agent z východnej európy.

Našej redakcii sa však podarilo zistiť, že sa nejedná o žiadneho tajného agenta, ale ide o predstaviteľa tradičnej bielej katolíckej rodiny a voccu jednej z politických strán na Slovensku. Egypská tajná služba si však mylne myslela, že ide o agenta najmä preto, že nemenovaný vocca navštívil Egypt v prestojení za imigranta.

Snažili sme sa dopátrať aký je účel jeho návštevy Egypta, keďže na Slovensku je známy skôr ako odporca moslimských krajín a globalizmu. Egyptská tajná služba sa domnieva, že by sa mohlo jednať o prieskum terénu pred poslednou krížovou výpravou.

Dôvod návštevy bol však úplne iný. Prednedávnom vocca zorganizoval protiimigrantskú operáciu pod tajným názvom „Faraónova manželka“, ktorej úlohou bola infiltrácia jeho manželky do prostredia potencionálnych imigrantov. Táto operácia sa nevydarila a z voccu sa stal najznámejší EGYPTSKÝ PAROHÁČ, keďže protistrana odhalila spiknutie a jeho manželka bola donútena sa vydať za moslima.

A teda cieľom tejto návštevy bolo pozvanie svojej rodinky a najmä svojho syna, ktorého vychováva moslimský otčim do Káhirskej reštaurácie rýchleho občerstvenia na Hepy Meal. Dúfame, že vocca si užije dovolenku s rodinkou.