Intelektuálna organizácia Dezoláti n.o. navrhla voccu ĽSNS na Nobelovu cenu

Autor vedeckej publikácie Mein Kampf mit Korona! , Ing. M. K. prehovoril o svojom unikátnom objave.

Ako sám vocca uviedol nevedno ako a kde sa nakazil zákerným vírusom z východu. Tomu, že sa nakazil neexistujúcim vírusom nechcel ani sám veriť. Keď však 43°C horúčky neustupovali ani po 2 mesiacoch, ponúkol sa, že by nahradil myši v Šarišských Michaľanoch a sám na sebe bude testovať unikátnu vakcínu Sputnik V.

Počas dvoch týždňov si sám aplikoval niekoľko dávok vakcíny Sputnik V denne a to intravenózne. Po dvoch týždňoch ich mal v sebe už neuveriteľných 87 a na dokončenie testu mu chýbala už len posledná dávka.

Ani po poslednej dávke sa na jeho či už fyzickom alebo duševnom zdraví nič nezmenilo a preto sa rozhodol pre experimentálnu liečbu Bromhexinom a vodkou. Zrazu horúčka ustúpila a M.K. sa nakoniec úplne uzdravil. Autor objavu nezabudol zdokumentovať celý priebeh svojho boja proti korone a v tejto dobe podniká kroky, aby čo najrýchlejšie získal patent na liečenie neexistujúceho vírusu.

O priamu reakciu čo si o prevratnom objave myslí, sme požiadali aj virológa RNDr. Borisa Klempu PhD. Ten nám len stroho odkázal, že on sa tomu nerozumie on nie je bromhexinovodkolog…