Zombíci chystajú útok

A scene from the 2004 zombie comedy “Shaun of the Dead.” Rogue Pictures

Tak a je to tu. Po včerajších protestoch pred úradom vlády sa už dostali na verejnosť informácie, ktoré sa deteraz iba šuskali medzi ľudmi, ktorí odhalili sprisahanie svetového rozmeru. Na príkaz Sereša sa istý Gejts akoby vrátil do svojej mladosti, kedy naprogramoval operačný systém MS-DOS, ktorý sa neskôr vyvíjal a ovláda naše počítače dodnes. Nie je to náhoda, že Sereš vsadil na overeného tvorcu manipulátorských programov.

Tentoraz však Gates naprogramoval „nanočipy„, ktoré údajne majú byť pridávané do vakcín proti Covid-19. Spolupracujú s bluetooth na vašom mobile a preto by nemal byť problém takto očipovaných ľudí ľahko detekovať. Niektorí ľudia tvrdia, že už teraz sa im niekedy z ničoho nič zobrazujú divné kódy na displeji. A to len prešli okolo zaočkovaného jedinca. Dokonca niektorí tvrdia, že zaočkovaní večer po zotmení robia bližšie nešpecifikované pohyby a nevedia sa tomu brániť. Údajne za to môžu nanočipy, ktorými ich na diaľku ovládaju temné sily. Na otázku čo robili tými pohybmi len sucho odpovedia: „Nič také konkrétne

Na včerajšom proteste odhalili ako sa aktivuje proces aby vás na diaľku mohli ovládať:

1.) Človek musí byť zaočkovaný
2.) Potom musí ísť na tzv. AG test na Covid-19
3.) Hlboko do nosa mu strčia špajchlovačku a tým stlačia tlačítko, ktoré spustí napájanie do nanočipov
4.) Od tejto chvíle nanočipy pracujú pre temné sily

Takto očipovaní ľudia môžu byť hrozbou pre ostatných neočipovaných. Dokonca sa povráva, že by mohli slúžiť ako biologická zbraň a napríklad ako zombíci zaútočiť na parlament. Postupne vraj takto chcú vyhubiť všetkých nezačipovaných.

Ľudia žijú vďaka vedeckým výdobytkom medicíny tak zdravé a dlhé životy, až začali popierať, že nás do tohto bodu dostala medicína.